Pondělí, 22. leden, 2018
Česky Slovensky English Deutsch

HN Consulting Brno

Činnost naší společnosti je specializovaná na vývoj informačních technologií pro oblast jazykového vzdělávání.

V současnosti se věnujeme především vývoji a správě informačního systému MyCat.cz sloužícího k zajištění plynulého chodu jazykové školy.

Naší další činností jsou návrhy a následné realizace webových prezentací jazykových škol.   

Informační systém MyCat.cz

Informační systém MyCat.cz začal vznikat v roce 2009 pro potřeby konkrétní jazykové školy. S rostoucími požadavky na administrativu a ekonomický přehled bylo nutné začít hledat systém, který by všechny tyto požadavky naplnil a zároveň byl dostatečně intuitivní a finančně dostupný. Po neúspěšném hledání na volném trhu padlo rozhodnutí vyvinout vlastní informační systém.

 

V současné době nabízíme informační systém MyCat.cz jako zcela nezávislý produkt pro správu agendy jazykových škol a dalších vzdělávacích institucí. Po třech letech neustálého a intenzivního vývoje je připraven Vám poskytnout zcela optimální podporu pro řízení Vašich vzdělávacích aktivit a správu veškerých agend a administrativy, která s tím souvisí.

Kontaktujte nás

Co je nového

Archiv novinek
Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám .. Zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se bohužel nepodařilo odeslat.

27/1/2017 - Rozvrh učeben

Lektoři nyní mohou nahlížet na rozvrh učeben. Zároveň na tomto místě mohou učebny rezervovat.Přečtěte si více »

17/8/2015 - Nové vyúčtování

Nové vyúčtování nabízí: přednastavení sazeb u klientů, možnost zapisovat více délek vyučovacích hodin v jednom kurzu, evidence ceny za celý kurz, evidence slev. Přečtěte si více »

17/8/2015 - Fakturační modul

Nový fakturační modul umožňuje: vystavování faktur klientům a studentům, evidence DPH, jednoduché vyhledávání dlužníků, evidence veškerých hotovostních a bezhotovostních plateb. Přečtěte si více »