Pondělí, 22. leden, 2018
Česky Slovensky English Deutsch

Proč byste měli MyCat.cz využívat?

Jste organizace, jejíž (jednou z) náplní je vzdělávání = organizování vzdělávacích aktivit, kurzů. Pokud Vaši aktuální situaci vystihuje jedno z následujících tvrzení, je načase se zamyslet nad změnou k lepšímu:

Veškeré podklady k našim kurzům máme v excelovských tabulkách a wordovských souborech. Evidence potřebných informací kolem administrace našich kurzů vezme dost času, získat z těchto podkladů jakékoliv statistiky je v podstatě nemožné.
Před časem jsme si pořídili informační systém, který nám po jistou dobu sice stačil, ale souběžně s ním si musíme některé informace evidovat mimo, protože prostě neumí všechno, co bychom potřebovali.
S evidencí informací souvisejících s administrací kurzů jsme spokojeni. Nicméně by mě zajímalo, co víc bychom mohli udělat pro zlepšení procesů ve vzdělávání a zvýšení kvality našich služeb.

MyCat.cz standardizuje veškeré procesy v organizaci jazykové výuky:

Správa lektorů

Díky MyCat.cz budete mít veškeré CV, diplomy a smlouvy s lektory na jednom místě, ihned k nahlédnutí. Již se Vám nebude stávat, že budete shánět veškeré dokumenty na poslední chvíli a v momentě, kdy jsou Vaši lektoři shodou okolností v zahraničí.

Výkazy, docházkové listy

Vaše docházkové listy, výkazy či třídní knihy budou mít již navždy veškeré potřebné náležitosti, budou mít standardizovanou podobu a budou správně! vyplněny. A to díky jejich automatickému generování do formátu PDF přímo z prostředí informačního systému MyCat.cz.

Odvolávání/rušení výuky

Díky možnosti odvolat výuku přímo z prostředí informačního systému budou o této důležité události automaticky a okamžitě informování všichni její účastníci, jazyková škola i zadavatel. Odvolávající je také informován, zda je výuka odvolávána včas, nebo již bude hradit storno poplatek.

Knihovna

Díky Knihovně budete mít přehled, které učebnice má který lektor či klient zapůjčeny. Vaše administrativa nebude ztrácet čas jejich neustálým dohledáváním ani znovu-vytvářením nestandardizovaných protokolů o zápůjčce - ty si totiž ihned vytiskne z prostředí informačního systému MyCat.cz.