Pondělí, 22. leden, 2018
Česky Slovensky English Deutsch

Při vývoji informačního systému MyCat.cz dbáme na to, aby byl srozumitelný a přehledný (tzv. "user-friendly") pro každého uživatele i bez předchozích zkušeností s jakýmkoliv jiným informačním systémem. Není to vždy snadné. S neustálým rozvojem aplikace a přibývajícími možnostmi a funkcemi také přibývá nejrůznějších tlačítek, odkazů, voleb a nastavení. Ty je pak nutné logicky strukturovat a organizovat tak, aby uživatel práci s informačním systémem především zpočátku zvládl bez zdlouhavých a nudných školení a neustálé on-line podpory.

Nakonec, posuďte sami. Prohlédněte si prostředí aplikace a seznamte se s jejími možnostmi prostřednictvím následujícího videa. V případě Vašeho zájmu o bližší seznámení s aplikací Vám rádi zpřístupníme zkušební verzi, v rámci které si budete moci informační systém MyCat.cz "osahat" a vyzkoušet všechny jeho možnosti po dobu jednoho měsíce zcela zdarma.

Samozřejmě budeme také rádi za Vaše postřehy a náměty. Můžete využít náš kontaktní formulář, nebo e-mailovou adresu info@mycat.cz.

Představení informačního systému MyCat.cz

Seznámení s novinkami nové verze MyCat.cz