Pondělí, 22. leden, 2018
Česky Slovensky English Deutsch
Tvorba www stránek - ALBION

Tvorba www stránek - jazyková škola ALBION

Vytvoření kompletních www stránek na míru včetně grafiky a administračního systému. Viz www stránky jazykové školy Albion.

Tvorba www stránek - Studio Eywa Therapy

Tvorba www stránek - Studio Eywa Therapy

Vytvoření kompletních www stránek na míru včetně grafiky a administračního systému. Grafický design navrhla a vytvořila grafička Denisa Křížová. Viz www stránky masážního studia Eywa Therapy.

Na stránkách studia Eywa Therapy se setkáte s informacemi o zdravém životním stylu, především pak se zaměřením na reflexní diagnostiku a terapii, masáže a Zelené potraviny.

ATT consulting s.r.o.

ATT consulting s.r.o.

ATT consulting s.r.o. je profesionální vzdělávací a poradenská společnost, která se zaměřuje na celkový růst osobnosti i firem. V oblasti managementu, obchodu, komunikace a mezilidských vztahů působí od roku 1998 a my máme tu čest s touto společností spolupracovat od samotného jejího vzniku. Společnosti ATT consulting jsme také vytvořili webovou prezentaci. Viz www stránky ATT consulting.

Kontaktujte nás

Co je nového

Archiv novinek
Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám .. Zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se bohužel nepodařilo odeslat.

27/1/2017 - Rozvrh učeben

Lektoři nyní mohou nahlížet na rozvrh učeben. Zároveň na tomto místě mohou učebny rezervovat.Přečtěte si více »

17/8/2015 - Nové vyúčtování

Nové vyúčtování nabízí: přednastavení sazeb u klientů, možnost zapisovat více délek vyučovacích hodin v jednom kurzu, evidence ceny za celý kurz, evidence slev. Přečtěte si více »

17/8/2015 - Fakturační modul

Nový fakturační modul umožňuje: vystavování faktur klientům a studentům, evidence DPH, jednoduché vyhledávání dlužníků, evidence veškerých hotovostních a bezhotovostních plateb. Přečtěte si více »